ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Справу посадовця, який вимагав хабара на Хмельниччині, повернули до суду

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 833
Чиновника обвинувачують у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди
Чиновника обвинувачують у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди . Фото: unn.com.ua

За версією слідства інспектор, ймовірно, вимагав від бізнесмена 5 тисяч гривень.

Апеляційний суд Хмельницької області скасував ухвалу про повернення прокурору обвинувального акта стосовно посадовця Держпраці і призначив новий розгляд матеріалів у Красилівському районному суді. Чиновника обвинувачують у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди від красилівського підприємця (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу).

За версією слідства, інспектор Держпраці ймовірно вимагав і отримав від бізнесмена 5 тисяч гривень, аби того не притягнули до відповідальності за порушення законодавства про працю.

Як повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області, районний суд повернув обвинувальний акт через те, що висунуте держслужбовцю обвинувачення сформульоване неконкретно та суперечливо. Однак апеляційний суд з цією позицією не погодився.

“Наведені в обвинувальному акті відносно Б. фактичні дані в своїй сукупності дають повне уявлення стосовно кожного з елементів складу інкримінованого йому кримінального правопорушення, що, у свою чергу, дає можливість зіставити фактичну складову обвинувачення з його юридичною формулою. Вказане свідчить про дотримання органом досудового розслідування вимог закону як щодо викладу фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення, так і його конкретності, що виключає порушення права на захист обвинуваченого ”, - йдеться в ухвалі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую