ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Адвоката, який міг завдати мільйонного збитку банку, судитимуть

Олександр НІКІТІН Кримінал 636
Хмельничанам вдалося продати квартиру, яка перебувала під заставою в банку
Хмельничанам вдалося продати квартиру, яка перебувала під заставою в банку. Фото: shutterstock.com

Його обвинувачують за двома статтями Кримінального кодексу.

За версією слідства, адвокат, перебуваючи у 2012 році на посаді юрисконсульта в одній із банківських установ, допоміг продати квартиру родині, чиє оселя перебувала в іпотеці банку. Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, від імені начальника відділу банку він склав завідомо неправдивий офіційний документ – лист з проханням зняти заборону на відчуження нерухомого майна, який підписав, завірив печаткою та надав нотаріусу.

На підставі цього листа приватним нотаріусом із державних реєстрів вилучено відповідні записи.

«В результаті таких неправомірних дій службовця банку, чотирьохкімнатна квартира у Хмельницькому вартістю близько мільйона гривень, яка перебувала в іпотеці банку для забезпечення виконання місцевою мешканкою та її чоловіком грошових зобов’язань за отриманими ними кредитами в розмірі понад 183 тисячі доларів США, була відчужена власниками на користь третіх осіб», - йдеться в повідомленні.

Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов'язанням. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки.

Адвокату повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

За результатами досудового розслідування Хмельницькою місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт у вказаному провадженні, який для розгляду направлено до Хмельницького міськрайонного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео