ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Шість років за гратами проведе 37- річний чоловік за смертельні побої

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 610
Вирок чинності не набрав, тож може бути оскаржений до Апеляційного суду Хмельницької області
Вирок чинності не набрав, тож може бути оскаржений до Апеляційного суду Хмельницької області. Фото: 24tv.ua

Обвинувачений обікрав потерпілого.

Сьогодні, 31 липня, Хмельницький міськрайонний суд призначив 6 років позбавлення 37 річному чоловіку. Як повідомляють у прес-службі суду, чоловіка обвинувачували в нанесені тілесних ушкоджень, що призвели до смерті та крадіжці.

«Чоловіки познайомились близько першої години ночі неподалік одного з цілодобових магазинів та розпивали разом спиртні напої. Під час застілля між чоловіками виникла суперечка. Одному із них не сподобались продукти, що придбав інший для застілля, тож чоловіки попрямували до банкомату аби інший відшкодував їх вартість. Гроші чоловік не зміг зняти, оскільки їх не виявилось на рахунку, тож між знайомими розпочалась бійка», - додають у перс-службі суду.

Обвинувачений наніс смертельних 20 ударів в голову потерпілому та вкрав у нього мобільний, який згодом здав у ломбард. В судовому засіданні обвинувачений визнав вину у скоєному, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочинів.

Також, відповідно до вироку суду, засуджений має відшкодувати матері загиблого матеріальну шкоду та моральну в розмірі 120 000 гривень.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео