ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

Злочин не доведений: у Шепетівці виправдали обвинувачених в організації грального бізнесу

Кримінал 1338
У суді виправдали двох обвинувачених в організації грального бізнесу
У суді виправдали двох обвинувачених в організації грального бізнесу. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловік та жінка свою вину не визнавали.

Шепетівський міськрайонний суд виправдав 46-річну жінку й 37-річного чоловіка, яким інкримінували організацію грального бізнесу. Як повідомляють в апеляційному суду області, згідно з матеріалами справи, пара «працювала» спільно ще з однією особою, матеріали щодо якої виокремили в іншу кримінальну справу,

«За версією досудового слідства, «підприємливі» шепетівчани започаткували незаконну справу у вересні 2009 року в Славуті. Далі розширили свій бізнес, відкривши гральні зали в Шепетівці та в селі Шепетівського району. Їх обвинувачували в тому, що, серед іншого, вони підшукували нежитлові приміщення для створення в них гральних закладів, укладали договори оренди, купували й встановлювали гральні автомати та комп’ютери з відповідним програмним забезпеченням, займалися підбором і організацією персоналу, контролювали дії гравців», - зазначають в апеляції.
Гральні зали функціонували до листопада 2014 року, допоки заборонений бізнес не припинили правоохоронці, обшукавши приміщення та вилучивши гральне обладнання. У суді обвинувачені своєї вини не визнали, утім, і прокурор довести її не зміг.
«Висновки експертиз, покази свідків і досліджені у суді письмові й відеодокази про організацію грального бізнесу в зазначених правоохоронцями локаціях не підтверджують причетність обвинувачених. Протоколи ж слідчих про здійснення спостереження за обвинуваченими, за гральним залом, суд визнав недопустимими, бо оперуповноважені не мали на це повноважень», - додають у суді.
Окрім того, у суді не було доведено навіть і причетність цих чоловіка й жінки до участі в складі організованої групи.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую