ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Замість лотереї - автомати: у Волочиську викрили замаскований гральний заклад

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 1262 1
Наразі поліція встановлює осіб, причетних до забороненого бізнесу
Наразі поліція встановлює осіб, причетних до забороненого бізнесу. Фото: ГУ НП в Хмельницькій області

Вилучену техніку направлено на експертизу.

Гральний заклад функціонував у Волочиську під виглядом дозволеної національної лотереї. Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 11 одиниць комп’ютерної техніки з інтегрованим програмним забезпеченням для гри на гроші та «чорнові» записи адміністраторів.

«Не зважаючи на те, що організатори незаконного грального бізнесу використовують методи маскування та конспірації для ведення своєї протиправної діяльності, співробітниками управління захисту економіки в Хмельницькій області було викрито протиправну діяльність підпільного закладу. Так, спільно зі слідчими Волочиського відділення поліції припинено функціонування грального залу на території районного центру», - повідомляє прес-служба ГУ НП в Хмельницькій області.

На даний час проводяться першочергові невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи по встановленню осіб, причетних до вчинення вказаного злочину. Вилучену техніку направлено на експертизу.

За даним фактом розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

«Закликаємо громадськість до співпраці: про всі відомі факти функціонування закладів, у яких надаються незаконні послуги у сфері грального бізнесу, звертайтеся за телефоном: (068) 940-17-50 або за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7», - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас