ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

«Виробникам» елітної горілки оголосили підозру

Олександр НІКІТІН Кримінал 628
Під час обшуків було вилучено понад 2 тисячі літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції та 4,7 тисячі літрів спирту
Під час обшуків було вилучено понад 2 тисячі літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції та 4,7 тисячі літрів спирту. Фото: khmel.gp.gov.ua

Їм загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Ще в квітні минулого року мешканець Кам’янця-Поділського, за версією досудового слідства, разом із трьома знайомими вирішив зайнятися незаконним виробництвом алкогольних напоїв. Та в червні цього року працівники Державної фіскальної служби та управління Служби безпеки України в області викрили підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю.

«Відповідно до розподілу обов’язків між її учасниками, один зловмисник безпосередньо здійснював виготовлення фальсифікату в цеху, а організатор з іншими членами групи закупляли сировину та продавали готову продукцію замовникам, - повідомляє прес-служба обласної прокуратури. - Виготовляли алкоголь в орендованих у Кам’янці-Подільському нежитлових приміщеннях, обладнаних під цехи, які постійно змінювали. Використовуючи спеціальне обладнання, спільники виготовляли продукцію під виглядом горілки та коньяку, яку розливали в так звані «beg-in-box», ПЕТ пляшки та каністри різної ємності з логотипами написів «Пшенична», «Фінляндія», «Єльцин», «Абсолют» тощо».

Виготовлену продукцію продавали через мережу закладів громадського харчування. Незважаючи на методи конспірації в червні цього року діяльність групи припинено, а під час санкціонованих обшуків вилучено обладнання, яке використовувалось у злочинній діяльності, та продукцію на суму близько 1,9 мільйона гривень.

Наразі їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене організованою групою, шляхом відкриття підпільного цеху з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей). Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.
Чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із застосуванням спеціальної конфіскації.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео