ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

Хмельницькому крадію додали декілька років тюрми

Олександр НІКІТІН Кримінал 562
Замість одного року, хмельничанин має провести за гратами 4,5 роки
Замість одного року, хмельничанин має провести за гратами 4,5 роки. Фото: svoboda.org

Маючи вже «мінімальне» покарання, чоловіка засудили ще два злочини.

Хмельничанин, який постав перед судом, вже мав 9 судимостей. Переважна більшість з яких – за крадіжки. Останнє покарання було призначене в липні цього року – його ув’язнили на рік. Утім, нещодавно додали ще декілька років за два злочини, які слідчі змогли довести в суді.

У травні цього року обвинувачений вночі на вулиці Проскурівського підпілля штовхнув чоловіка, який розмовляв по мобільному телефону. Той впав, а телефон опинився в руках нападника, який з ним і втік. Згодом, він продав «мобілку», утім правоохоронцям вдалося знайти покупця та повернути телефон власнику. Щоправда, засуджений не визнав своєї провину в скоєному, заявивши, що потерпілий сам віддав йому телефон.

У липні цей чоловік, як встановив суд, проник і в один із будинків обласного центру. А потім викрав електрокабеля з підвалу, а з однієї з кімнат - 6 закруток та 6 карабінів для риштування. Коли ж складав викрадене, до будинку під'їхав його господар, а тому довелося тікати через вікно. Власник будинку затримав крадія та викликав поліцію.

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду чоловіка позбавили волі на 4,5 роки. Утім, цей вирок ще може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята