ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Обід до СІЗО з сюрпризом: у салі знайшли невідомий порошок, в картоплі – мобільник

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 2029
Мобільний знаходився на дні пластикової коробки під картоплею
Мобільний знаходився на дні пластикової коробки під картоплею. Фото: kma.court.gov.ua

до Хмельницького слідчого ізолятора передали заборонені речі у продуктах.

Співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» попередили потрапляння до зони, що охороняється, заборонених предметів. А саме 19 жовтня, близько 15:40 під час огляду посилки, що надійшла з міста Старокостянтинів на ім’я одного із засуджених, який утримується в установі за вчинення злочину передбаченого ст. 185 ч.3, КК України (крадіжка) виявлено та вилучено мобільний телефон марки, який знаходився в прихованому вигляді на дні пластикової коробки під картоплею.

"За даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів", - йдеться у повідомленні ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор".

Того ж дня на ім’я іншого із засуджених також передали продукти, в яких співробітники слідчого ізолятоора виявили згорток із невідомою речовиною білого кольору. Він знаходився в прихованому вигляді в продуктах харчування, а саме в салі. Про цей факт уже повідомили працівників поліції. Невідому речовину білого кольору вилучено для проведення експертизи.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую