ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

На Хмельниччині засудили шахрайку, яка «продала» дитячий візок

Олександр НІКІТІН Кримінал 2671
Жінка хотіла придбати дитячий візок і перерахувала шахрайці  понад 3 тисячі гривень
Жінка хотіла придбати дитячий візок і перерахувала шахрайці понад 3 тисячі гривень. Фото: Eugenio Marongiu / Getty Images

Жінка «розвела» мешканку Вінницької області.

Старокостянтинівський районний суд розглянув справу відносно обвинуваченої в шахрайстві, яке сталося в квітні цього року.

Жінка, як встановив суд, зареєструвалася в одній з соціальних мереж під вигаданим іменем. Побачивши оголошення про те, що інша користувачка хоче придбати дитячий візок, зв’язалася з нею та повідомила, наче в неї є те, що цікавить покупця. Хоча насправді в неї не було необхідного товару.

Потерпіла, як домовилися, будучи введеною в оману, за допомогою платіжного терміналу в селищі Погребище Вінницької області, перерахувала на номер вказаної «продавцем» банківської картки понад 3 300 гривень. Утім, візок так і не отримала. Обвинувачувана ж, згодом, зняла ці гроші в банкоматі в Старій Синяві.

«Оскільки обвинувачена особа повністю визнала свою вину, тому суд, за згодою учасників процесу, визнає недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, і обмежується допитом обвинуваченої та дослідженням доказів, що характеризують обвинувачену», - йдеться у вироку.

Ну, а покарання… Штраф у 850 гривень. Зауважимо, що отримані шахрайським шляхом гроші, вона вже повернула потерпілі. Але вирок Старокостянтинівського районного суду ще не набрав законної сили.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео