ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

У справі пошкодження меморіальної дошки у Хмельницькому є підозрюваний

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1972
Повідомлення про акт вандалізму надійшло до поліції 8 грудня близько шостої години ранку
Повідомлення про акт вандалізму надійшло до поліції 8 грудня близько шостої години ранку. Фото: з архіву

Правоохоронці збирають доказову базу та опрацьовують відео з камер спостережень.

В ніч з 7 на 8 грудня у Хмельницькому був зафіксований факт вандалізму – невідомі пошкодили меморіальну дошку з фотографіями героїв Небесної сотні та загиблих воїнів АТО.

За даним фактом було відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), санкція якої передбачає відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

«Активно ведеться робота щодо розшуку зловмисника. Наразі розшукуємо свідків та опрацьовуємо відео з камер спостережень. На відеоматеріалах зафіксовано особу, яка підходила до меморіалу та віддалялася від нього. Відео не надто хорошої якості. Завдяки вилученим матеріалам у нас є інформація звідки і куди йшла людина. Зараз ведеться розслідування і ми не можемо розголошувати усі відомості, адже це таємниця слідства. Коли ми отримаємо достатню кількість доказів, інформація буде оприлюднена», - розповів заступник начальника міського відділу поліції Ігор Кирник.

Поліція звертається до усіх можливих свідків правопорушення з проханням повідомити за номером «102» будь-які деталі, які допоможуть швидше розшукати та затримати зловмисника.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео