ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

На Хмельниччині колишнього керівника будинку-інтернату судитимуть за розтрату бюджетних коштів

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 1165 1
Обвинуваченому загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк
Обвинуваченому загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк. Фото: ілюстрація bbc.co.uk

Екс-керівника будинку-інтернату для осіб похилого віку та інвалідів підозрюють у розтраті 123 тисяч гривень.

Завершено досудове розслідування за фактом розтрати бюджетних коштів, виділених на утримання громадян похилого віку та інвалідів у будинку-інтернаті. Як повідомляють у прес-службі обласної прокуратури, однією з підстав для зарахування громадян на державне утримання до вказаного закладу є путівка на поселення, яка видається Департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

«За результатами досудового розслідування встановлено, що директор будинку-інтернату, з метою розтратити бюджетних коштів, за відсутності відповідних путівок та інших визначених законодавством умов, упродовж 2011-2013 років на державне утримання фактично зараховано 16 громадян, які постійно чи тимчасово проживали на території Хмельниччини та не мали права на таке утримання, - розповідають у прокуратурі. - Окрім того, з корисливих мотивів, здійснено фіктивне оформлення ще 18 осіб, які у цьому закладі фактично ніколи не перебували.Таким чином, службовою особою здійснено розтрату бюджетних коштів на суму 123 тисячі гривень.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні колишнім керівником будинку-інтернату кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України направлено для розгляду до суду.

Довідково: найвища міра покарання за статтями обвинувачення передбачена санкцією ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України – обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Коментарі:

Соколик 04.02.2019 10:40

100% не посадят. Даст на лапу кому надо,и будет дальше работать и обворовывать украинцев,в принципе,как и тысячи ему подобных чиновников!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую