ye-logo.v1.2
28 Березня, 2020

На Хмельниччині чоловіку, який вдарив табуретом знайомого по голові, присудили п’ять років в’язниці

Кримінал 624
Житель Хмельницького району на лаві підсудних вже вчетверте. Три попередні рази його судили за крадіжки
Житель Хмельницького району на лаві підсудних вже вчетверте. Три попередні рази його судили за крадіжки. Фото: ілюстрація BBC.com

Початково чоловікові призначили три роки іспитового строку.

 Улітку 2017-го 33-річний житель Хмельницького району разом із потерпілим розпивали алкоголь. Як розповідають у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, тоді чоловіки посварилися. «Обвинувачений схопив табурет і один раз вдарив потерпілого по голові сидінням. Удар прийшовся у тім’яну частину голови. Потерпілий отримав відкриту черепно-мозкову травму та інші ушкодження», - повідомляють у прес-службі.

Суд першої інстанції визнав винним жителя Хмельницького району за частиною першою статті 121 Кримінального Кодексу України. За це йому присудили п’ять років позбавлення волі. В’язницю чоловікові замінили на три роки іспитового строку, застосувавши до нього статтю 75 Кримінального Кодексу України  «Звільнення від відбування покарання з випробуванням».

Свою вину обвинувачений визнав і з вироком суду першої інстанції погодився. А от прокурор – ні. В апеляційній скарзі просив вирок скасувати та ухвалити новий – позбавити волі обвинуваченого на сім років.

Хмельницький апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Красилівського міськрайонного суду. Та замість семи пропонованих, обмежився п’ятьма роками позбавлення волі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую