ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

У Волочиському районі викрили підпільну «алкофабрику»

Кримінал 8690 1
Фальсифіковану алкогольну продукцію розливали в пластикові пляшки різної ємності
Фальсифіковану алкогольну продукцію розливали в пластикові пляшки різної ємності. Фото: Нацполіції

Вилучені алкогольні напої можуть бути небезпечними для життя.

На території Волочиського району в одному із домоволодінь було виявлено діяльність підпільного цеху по виробництву алкогольних напоїв. Організатором якого виявився мешканець Хмельницького. Пр оце повідомляють в управлінні захисту економіки Нацполіції в Хмельницькій області.

«Використовуючи спеціальне обладнання, зловмисники упродовж тривалого часу виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію під виглядом горілки та коньяку, яку розливали в пластикові пляшки різної ємності, - повідомили в полції. - Готова продукція зберігалась в гаражних приміщеннях, розташованих в різних районах області. У подальшому правопорушники збували виготовлену продукцію споживачам на ринках області, у тому числі через заклади торгівлі та громадського харчування, так званих «наливайках».

За місцем знаходження підпільного цеху та в місцях зберігання готової продукції правоохоронцями проведено 19 санкціонованих обшуків, за результатами яких вилучено понад 1700 літрів алкогольної продукції сумнівної якості та 500 літрів спирту, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату.

«Експертне дослідження показало, що алкогольні напої не відповідають нормам ДСТУ та можуть становити загрозу життю та здоров’ю людей, - додають у поліції. - За попередніми даними загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить понад півмільйона гривень».

Коментарі:

Хмельничанин 06.03.2019 15:11

Село Качуринці баня

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую