ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

У Ярмолинцях засудили підлітків, які крали горіхи

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1352
Злодії поцупили 26,5 кілограмів грецьких горіхів
Злодії поцупили 26,5 кілограмів грецьких горіхів. Фото: landlord.ua

Злодії поцупили 26,5 кілограма грецьких горіхів.

За інформацією прес-служби Хмельницького апеляційного суду, у жовтні 2018 року, двоє юнаків 17-ти та 16-ти років проникли у помешкання жительки Ярмолинець і винесли звідки три поліетиленових пакети з лущеними грецькими горіхами вагою 20 кілограмів та здали їх на місцевому ринку. Наступного дня 17-річний обвинувачений пішов «на горіхову справу» один, викравши з того ж будинку ще 6,5 кілограма горіхів та збувши їх за такою ж схемою.

«Ярмолинецький районний суд визнав винним 17-річного жителя села Ярмолинецького району в інкримінованій йому крадіжці за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. 16-річного ярмолинчанина визнано винним за цією ж статтею Кримінального кодексі України та ще за статтею 198 КК України та за частиною 1 статті 396 КК України. Обом юнакам суд призначив остаточне покарання – 4 роки позбавлення волі, звільнивши від його відбування на 2 іспитових роки», - повідомили у прес-службі апеляційного суду.

Додають, що обираючи вид та міру покарання, суд врахував, що обвинувачені вчинили тяжкі злочини, мають посередні характеристики, разом із тим, є особами молодого віку, раніше не притягувалися до кримінальної відповідальності, тож призначив покарання у виді позбавлення волі, але звільнив від його відбування з випробуванням на максимальний іспитовий строк.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую