ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

У Хмельницькому викрили підпільний цех із виготовлення взуття

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 8233
Діяльність власника цеху зараз перевіряється управлінням Держпраці
Діяльність власника цеху зараз перевіряється управлінням Держпраці. Фото: hm.npu.gov.ua

Там працювали іноземці-нелегали.

У ході проведення на Хмельниччині операції «Мігрант» правоохоронці задокументували на території обласного центру діяльність підпільного цеху із виготовлення взуття, де працювали іноземці-нелегали. Про це розповіли у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

Правоохоронці встановили, що місцевий 55-річний підприємець в приміщенні незакінченої новобудови влаштував підпільний цех із виготовлення взуття, де працювали 8 іноземців, більшість з яких порушила встановлені законом терміни перебування на території України. Крім того, працювали вони без будь-якого оформлення трудових відносин.

«Шістьох нелегалів працівники міграційної служби притягнули до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Щодо чотирьох із них було прийнято рішення про примусове повернення до країни походження», - повідомляють у поліції.

  

Підпільний цех із виготовлення взуття підприємець влаштував приміщенні незакінченої новобудови. Фото: hm.npu.gov.ua 

Додають, що ще в одного іноземця були відсутні документи, що посвідчують особу, тому суд прийняв рішення про затримання його на 6 місяців і поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців для встановлення особи, після чого чоловіка буде видворено за межі України.

«Власника цеху притягнули до адміністративної відповідальності за статті 206 (Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг) КУпАП. Крім того, його діяльність зараз перевіряється управлінням Держпраці. За результатами перевірки роботодавця буде притягнуто до відповідальності і оштрафовано на суму, яка може сягати 1 мільйона гривень», - повідомили правоохоронці.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую