ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

Суд виніс вирок хмельничанці, яка крала речі на базарі

Олександр НІКІТІН Кримінал 2285
Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок жінці, яка скоїла декілька крадіжок на базарі
Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок жінці, яка скоїла декілька крадіжок на базарі. Фото: з архіву

Усі краджіки були скоєні в один день.

Хмельницький міськраойнний суд розглянув справу відносно місцевої жительки, яку обвинуватили в скоєні декількох краджіок на речовому ринку. Усі злочини були в один день – 9 квітня цього року. І жінку визхнали винною та оголосили вирок – позбавлення волі з іспитовим терміном.

Отож, як встановив суд, 9 квітня обвинувачена на території речового ринку «СоюзЗ», що на Геологів, 15/3, викрала з прилавку жіночу сумку із шкірозамінника та, заховавши її в пакет, пішла далі. Згодом на тому ж ринку з прилавку іншого кіоску вона викрала пару жіночого взуття. Та рушила далі. В іншому кіоску жінка поцупила 250 клейких стрічок для прикрашення та 4 упаковки наклейок для прикрашення.

Останню крадіжку скоїла на Львівському шосе, по суті, виходячи з речового ринку. Побачивши біля кіоску пакет із штучними квітами, «потягнула» і його. Утім, за метрів 50, її зупинили перехожі.

Хмельничанка в суді визнала свою провину. А вирок Феміди – позбавлення волі та рік та один місяць. Але з іспитовим терміном на рік. Рішення Хмельницького міськрайонного суду може бути оскаржене в апеляційному суді.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському чоловіка засудили за спробу вбити дружину

Читайте також: Не самооборона: жінку, яка вбила свого співмешканця, суд залишив за гратами

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую