ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Хмельницькі нацгвардійці завадили вбивству

Андрій ЯЩИШЕН Кримінал 1771
Чоловік з ножем породжував вбивством 47-річній громадянці та її чоловіку
Чоловік з ножем породжував вбивством 47-річній громадянці та її чоловіку. Фото: ілюстративне ipress.ua

Впродовж вечірніх чергувань вони затримали двох зловмисників.

Днями під час вечірнього патрулювання хмельницькі нацгвардійці отримали повідомлення, що в одному з помешкань Південно-Західного мікрорайону міста агресивно налаштований чоловік погрожував розправою двом особам. Крім того, їх колегам вдалося затримати особу, яка перебуває в розшуку.

Як повідомляють у військовій частині 3053 Національної гвардії України, подія сталася під час вечірнього чергування 2 червня. Нацгвардійці встановили, що агресивно налаштований чоловік з ножем погрожував вбивством 47-річній громадянці та її чоловіку. Гвардійці затримали його й доправили до Південно-Західного відділку поліції.

Наступного вечора, 3 червня, близько 23-ї години гвардійці звернули увагу на знервованого молодика. Патрульні вирішили встановити його особу. Поспілкувавшись з ним, гз’ясували, що він перебуває у розшуку одного з управлінь Національної Поліції у Львівській області. Молодий чоловік переховується від суду за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального Кодексу України («Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб»).

Нацгвардійці затримали цього громадянина та передали його до одного з хмельницьких відділів поліції.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському чоловіка засудили за спробу вбити дружину.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую