ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Збував наркотики методом закладок: суд покарав неповнолітнього

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1502
Неповнолітнього засудили за збут наркотиків
Неповнолітнього засудили за збут наркотиків. Фото: lb.ua

Хлопець повністю визнав свою вину.

Хмельницький міськрайонний суд засудив неповнолітнього за збут амфетаміну та канабісу. Як повідомляють у прес-службі суду, хлопець «працював» методом закладок.

«Згідно із матеріалами справи, студент одного із хмельницьких коледжів збував канабіс та амфетамін шляхом розміщення пакунків із наркотичними засобами в загальнодоступних місцях багатоповерхівок, як то електрощитова, кімнатні рослини. Потім фотографував все на мобільний із вказівкою місцеперебування і надсилав невстановленим особам з метою збуту», - зазначили у суді.

Неповнолітній повністю визнав свою вину, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю кримінального правопорушення. Суд призначив молодику іспитовий строк терміном 2 роки із покладенням певних обов’язків. Серед них — періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації й повідомляти про зміну місця проживання, роботи. Наразі вирок чинності не набрав. 

Довідково: метод закладок — система продажу наркотиків, коли передача заборонених речовин відбувається не з рук в руки, а шляхом своєрідного «квесту». Клієнт знаходить на інтернет-сайті продукцію, зв’язується з дилером через різні месенджері. Перераховує «продавцю» гроші за «товар» і отримує на свій смартфон адресу з описом місця, де можна знайти речовину. Інколи до повідомлення прикріплюють фото з вказаною геолокацією (розташуванням) «товару». Закладкою ж називають психотропну речовину, яку придбали таким шляхом.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую