ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Спочатку стрижка, потім — крадіжка: у Шепетівці засудили місцевого жителя

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1060
Чоловік заліз через вікно у помешкання
Чоловік заліз через вікно у помешкання. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловік вкрав профінструменти у перукаря.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним у крадіжці 35-річного чоловіка. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, за вироком, у Шепетівці в ніч на 4 травня цього року обвинувачений розбив вікно в будинку свого знайомого, заліз всередину та вкрав перукарські інструменти, що одразу ж продав.

«У суді обвинувачений пояснив, що напередодні разом із потерпілим у того вдома пили алкоголь. Він знав, що товариш надає перукарські послуги, бо ж стриг і його, та має професійні інструменти. У тому, що їх вкрав, покаявся, запевнив, що примирився і відшкодував йому усю завдану шкоду, просив не позбавляти волі. Потерпілий до суду не з’явився, але подав заяву, пояснивши, що претензій до обвинуваченого не має, і просить суворо не карати», - йдеться у повідомленні суду.

Шепетівчанина визнали винним крадіжці поєднаній з проникненням у житло, вчиненій повторно (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України). Чоловіка засудили до 3 років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробуванням на 2 іспитових роки. Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую