ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

Суд оштрафував полончанку, яка знайшла пакет з коноплями

Кримінал 1039
Під час обшуку правоохоронці знайшли та вилучили у полончанки пакет із понад 300 грамами канабісу
Під час обшуку правоохоронці знайшли та вилучили у полончанки пакет із понад 300 грамами канабісу. Фото: ілюстративне з sobitie.com.ua

Жінка розповіла в суді, що зберігала наркотики для особистих цілей.

Полонський районний суд призначивши покарання у виді 1700 гривень штрафу 57-річній жительці Полонного, яка у чагарниках біля залізничної станції на Житомирщині знайшла поліетиленовий пакет із подрібненими коноплями (канабісом).

«За обвинувальним актом було встановлено, що жінка привезла наркотики додому у Полонне та зберігала для особистих цілей. Під час санкціонованого обшуку правоохоронці знайшли та вилучили у неї пакет із понад 300 грамів канабісу, який відноситься до особливо небезпечних наркотиків, а також пристрої для куріння наркотичних засобів», - повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Додають, що під час досудового розслідування зазначеного кримінального провадження було укладено угоду про визнання винуватості, згідно з якою підсудна повністю визнала свою вину.

«Суд визнав жінку винною за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), призначивши обумовлене покарання у виді 1700 гривень штрафу», – ідеться у вироку суду, який вже набрав законної сили.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую