ye-logo.v1.2
13 Грудня, 2019

На Кам’янеччині службова недбалість посадовця заподіяла шкоди бюджету

Андрій ЯЩИШЕН Кримінал 907
Підприємець мав облаштувати понад три сотні кабінок для таємного голосування
Підприємець мав облаштувати понад три сотні кабінок для таємного голосування. Фото: ілюстративне з аріхіву редакції

Бюджету завдано збитків на понад 92 тисячі гривень

Голова Кам’янець-Подільської районної виборчої комісії під час проведення місцевих виборів у 2015 році своїми діями завдала збитків бюджету на понад 92 тисячі гривень. Про цей факт повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

За інформацією пресслужби прокуратури, голова комісії під час проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів підписала з приватним підприємцем договір. Згідно з ним підрядник повинен був облаштувати на дільницях 328 кабінок для таємного голосування. Вартість робіт становила 92 тисячі 168 гривень.

Проте голова виборчої комісії не перевірила виконання зобов’язань підрядника й одразу підписала акт про надання послуг і перерахувала кошти на його банківський рахунок.

«Натомість підприємець не мав наміру виконувати передбачені угодою роботи. Він підробив акт приймання-передачі виконаних робіт і за бюджетні кошти отримав неправомірну вигоду», — розповідають у прокуратурі Хмельницької області.

У результаті представники прокуратури у суді довела вину голови районної виборчої комісії та підрядника. Наразі до суду направлений позов про повернення до місцевого бюджету привласнених внаслідок вчинення службової недбалості, підроблення та використання офіційних документів коштів.

Читайте також: На Хмельниччині фіксують випадки непрямого підкупу виборців

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую