ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

В Ізяславі затримали виборця, який хуліганив у залі для голосування

Кримінал 1305
Дії чоловіка поліціянти кваліфікували як дрібне хуліганство і склали на нього адміністративний протокол
Дії чоловіка поліціянти кваліфікували як дрібне хуліганство і склали на нього адміністративний протокол. Фото: glavcom.ua

Таким чином він висловлював свій протест проти усіх кандидатів

Члени виборчої комісії з Ізяслава повідомили правоохоронців, що місцевий мешканець хуліганить у залі для голосування. Виборець відмовився опускати бюлетень в урну, висловлюючи таким чином, протест проти усіх кандидатів. Наразі правоохоронці проводять перевірку за фактом дрібного хуліганства на виборчій дільниці в Ізяславі.

"До поліцейського, який стежить за порядком під час голосування поруч з однією з дільниць райцентру, звернулися члени виборчої комісії, які повідомили що 36-річний мешканець Ізяслава хуліганить у залі для голосування. Чоловік мав явні ознаки сильного алкогольного сп‘яніння. Вийшовши з кабінки для голосування, один бюлетень він кинув до урни, а іншим розмахував і відмовлявся опускати до урни. Як згодом пояснив порушник правоохоронцям, таким чином він висловлював свій протест проти усіх кандидатів у його окрузі", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

Дії чоловіка поліціянти кваліфікували як дрібне хуліганство і склали на нього адміністративний протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ще один адміністративний протокол чоловік за появу у громадському місці у п‘яному вигляді. За обома протоколами порушникові доведеться, щонайменше, сплатити штраф.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую