ye-logo.v1.2

У Хмельницькому засудили групу торговців психотропними речовинами

Кримінал 1697
Діяльність організованої групи припинено у лютому минулого року
Діяльність організованої групи припинено у лютому минулого року. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

Суд виніс вирок трьом членам організованої групи.

Правоохоронці області кілька місяців збирали доказову базу та документували протиправну діяльність злочинної групи. Як повідомили у пресслужбі прокуратури області, троє її членів розробили єдиний план, пов’язаний з незаконним обігом психотропних речовин.

«Організатор групи налагоджував шляхи придбання у невстановлених осіб у Києві психотропної речовини – амфетаміну та інших особливо небезпечних психотропних речовин. Також він забезпечував їх перевезення, у тому числі засобами поштового зв’язку, в Хмельницький», - йдеться у повідомленні.

Після отримання посилок організатор зберігав психотропну речовину за місцем свого проживання, де розфасовував її по дозах та грамах. Іншим членам групи давав доручення підшуковувати наркозалежних осіб, яким вона і збувалась.

«Правоохоронці задокументували шість епізодів злочинної діяльності. Встановлено збут зловмисниками психотропних речовин на суму понад 40 тисяч гривень», - зазначають у прокуратурі.

Окрім того, організатор злочинної діяльності намагався незаконно перемістити через митний кордон України до Польщі, з приховуванням від митного контролю, амфетамін та канабіс. Але довести свій намір до кінця не зміг.

У суді повністю доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні кримінальних правопорушень. Враховуючи обставини вчинення злочинів, організатору групи призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, з конфіскацією майна. Двох інших членів від відбування покарання у виді 5 років позбавлення волі звільнено з іспитовим строком 3 роки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую