ye-logo.v1.2

Хмельницьку лікарню підозрюють у покупці медобладнання за завищеною ціною

Кримінал 3943
Ціна апаратів штучної вентиляції легень ймовірно завищена на понад пів мільйони гривень
Ціна апаратів штучної вентиляції легень ймовірно завищена на понад пів мільйони гривень. Фото: ілюстративне dostyp.com.ua

Прокуратура вважає, що постачальник обладнання з корисних мотивів завищив надбавку до його ціни.

Місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом завищення вартості медичного обладнання під час процедури його державної закупівлі Хмельницькою обласною лікарнею.

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, у 2017 році Хмельницька обласна лікарня придбала апарати штучної вентиляції легень для кардіологічного диспансеру. Допустима ціна обладнання складала близько 4,3 мільйона гривень. Проте до диспансеру їх було доставлено за 4,9 мільйона гривень.

«Чинне законодавство встановлює граничну допустиму набавку до закупівельної ціни медичного обладнання у розмірі не більше 10 відсотків. Супереч цієї законодавчої вимоги лікарня уклала договір про покупку медичних апаратів з переможцем державної закупівлі, який з корисних мотивів завищив ціну обладнання», — переконані у прокуратурі Хмельницької області.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, за фактом незаконного заволодіння службовими особами постачальника бюджетними коштами на суму понад пів мільйона гривень прокуратурою розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України.

«Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Хмельницького відділу поліції», — зазначають у пресслужбі прокуратури.

Читайте також: Нове обладнання для діагностики придбають в обласний перинатальний центр

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую