ye-logo.v1.2
30 Березня, 2020

Нове обладнання для діагностики придбають в обласний перинатальний центр

Здоров'я 2007
Обладнання планують закупити та встановити до кінця цього року
Обладнання планують закупити та встановити до кінця цього року. Фото: з архіву

Лікарі впевнені, що обладнання такого класу на Хмельниччині не мають навіть приватні заклади.

Для допомоги вагітним, породіллям та новонародженим в обласний перинатальний центр планують закупити новий апарат ультразвукової діагностики. За словами головної лікарки Хмельницького обласного перинатального центру Лариси Притуляк, така необхідність виникла тому, що апарат, який зараз використовується, вже технічно і морально застарів. Його декілька разів ремонтували, а під час останнього технічного обстеження, фахівці прийшли до висновку, що його час списати.

Гроші на нове обладнання виділив обласний бюджет. Наразі в департаменті охорони здоров'я визначились, що це буде апарат американської фірми.

«Цей апарат поліфункціональний, в акушерстві він вважається найякіснішим і використовується в клініках Європи. Він дозволить проводити дослідження гінекологічних пацієнтів, зокрема - це автоматичний підрахунок фолікул. При обстеженні вагітних апарат дозволяє робити весь необхідний спектр досліджень жінки і дитини. Апарат буде укомплектований додатковими датчиками. За їх допомогою буде можливість робити ультразвукове дослідження серця плоду, що раніше для нас було недоступним. Окрім цього у комплекті будуть неонатальні датчики, які дадуть можливість робити всі дослідження для новонароджених. Також обладнання дає об'ємну візуалізацію, що дуже потрібно при дослідженні плоду. Такого класу апарату в області немають навіть у приватних закладах»,- коментує Лариса Притуляк.

Згідно з тендером розміщеним в системі Прозоро, орієнтовна вартість обладнання 5 мільйонів 300 тисяч гривень. Обладнання планують закупити та встановити до кінця цього року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую