ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Суд у справі Романа Миколаїва: на слухання не з'явились свідки та потерпілі

Кримінал 2392
Слухання у справі Романа Миколаїва перенесли
Слухання у справі Романа Миколаїва перенесли. Фото: автора

У справі новий прокурор.

Сьогодні, 12 вересня, Хмельницький міськрайонний суд мав продовжити слухання справи ексочільника міського департаменту освіти Романа Миколаїва. У травні минулого року освітянин сів напідпитку за кермо службового легковика із шістьма пасажирами. На трасі поблизу обласного центру легковик в'їхав у припарковану на узбіччі вантажівку, в результаті чого двоє людей загинуло ще четверо отримали травми.

На судовому засіданні, яке відбулось у серпні цього року, Роман Миколаїв повністю визнав свою вину і просив суд більше не заслуховувати свідків і потерпілих у справі, щоб не травмувати їх ще раз. Таким чином, суду залишалось дослідити решту доказів, які проходять у справі.

Цим і мали зайнятись на сьогоднішньому засіданні. Однак почалось воно зі змін у складі суду – на слухання з'явилась нова прокурорка Надія Якушко. За її словами, колегу-попередника перевели на інше місце служби. Державна представниця пояснила суду, що участі у досудовому слідстві вона не брала, однак уже встигла ознайомитися із матеріалами. 

Після з'ясування повноважень прокурорки, вона висловила думку про необхідність перенести засідання через неявку  учасників процесу.  Зокрема, не прибули й не пояснили своєї відсутності представники Хмельницької міськради та деякі із потерпілих.

У справі нова прокурорка
Суддя ухвалив перенести слухання на 2 жовтня

«Судом визначений порядок дослідження доказів, а саме допит потерпілих та свідків, дослідження письмових доказів і допит самого обвинуваченого. Минулого засідання обвинувачений побажав дати покази і ми його допитали, однак на дане засідання ні потерпілі, ні свідки не з'явилися. Враховуючи те, що у нас має бути повне дослідження доказів, відкладаємо судовий розгляд на іншу дату», - ухвалив суддя Володимир Навроцький.

Наступне слухання відбудеться 2 жовтня у Хмельницькому міськрайонному суді.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую