ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У справі смертельної ДТП за участі екс-освітянина Миколаїва допитали потерпілу

Кримінал 3827
У справі Романа Миколаїва заслухали потерпілу
У справі Романа Миколаїва заслухали потерпілу. Фото: автора

Хмельницький міськрайонний суд продовжив розгляд справи.

Сьогодні, 7 червня, продовжили слухати справу смертельної ДТП за участі екс-очільника міського департаменту освіти Романа Миколаїва. У страшній автопригоді рік тому загинуло двоє осіб, ще четверо травмувались. Слухання за слуханням колишньому посадовцю продовжують міру запобіжного заходу — тримання під вартою. Згідно із вчорашнім рішенням суду, Роман Миколаїв перебуватиме у СІЗО до 6 серпня.

За більш як півроку судових засідань, нарешті справа дійшла до показів свідків та потерпілих. Однак, почалось сьогоднішнє засідання із клопотання захисника Романа Миколаїва про відвід прокурора. На думку адвоката Юрія Ратушняка державний представник Віктор Арсенюк упереджений у ставленні до підозрюваного, і в одному з інтерв'ю журналістам повідомив неправдиву інформацію.

«При ознайомлені з матеріалами кримінального провадження було встановлено ряд обставин, які викликають сумніви в неупередженості прокурора. 6 червня 2018 року, під час обрання запобіжного заходу Миколаїву, на мою думку, з метою маніпулювання суспільною думкою, в інтерв'ю одному із телеканалів Віктор Арсенюк повідомив неправдиві відомості про розташування автомобіля «КАМАЗ» і причепа. Також, неправдива інформація прозвучало щодо увімкнення габаритних вогнів», - зазначив адвокат.

Суд відмовив у клопотанні про відвід прокурора Арсенюка

Окрім того, прокурор, начебто, не надав можливості оглянути повністю транспортний засіб «КАМАЗ» представникам захистуі вони не брали участі у проведені слідчого експерименту. Клопотання адвоката не підтримав жоден із решти учасників процесу. Представник потерпілої Манзюк взагалі назвав такі дії захисника Миколаїва затягуванням процесу. До речі, це вже не вперше Юрію Ратушняку зауважують на цьому.

Після майже години у нарадчій кімнаті суддя Володимир Навроцький вирішив не задовольняти клопотання адвоката Миколаїва. Справу почали розглядати по-суті й заслухали покази потерпілої Марини Перхайло — сестри Наталі Докторук, котра загинула в автопригоді й мала стосунки із нині підозрюваним.

Захисник Миколаїва вважає дії прокурора упередженими

Пані Марина повідомила суду, що того вечора відпочивала разом із чоловіком та сином в компанії сестри, Миколаїва, решти друзів і знайомих в одному із заміських відпочинкових комплексів. Колектив святкував день народження її племінниці - дочки Наталії Докторук. Потерпіла підтвердила, що підозрюваний вживав шампанське. Разом із сім'єю Марина Перхайло поїхали додому раніше решти гостей. По дорозі вона бачила ту вантажівку, в яку через деякий час врізався легковик із Миколаївим за кермом. Потерпіла засвідчила, що бачила виставлений знак біля фури й ввімкнені фари. Доїхавши додому, жінці зателефонували й повідомили про ДТП.

Потерпілі у спарві зявили до Миколаїва адмінпозови на мільйони гривень

«Я приїхала на місце автопригоди коли були "швидкі". Це був стрес, я погано що пам’ятаю. Я приїхала, лежало тіло Олександра Манзюка. Наташу я так і не побачила. На місці пригоди ніхто не казав хто був за кермом. Я бачила Романа з розбитою головою, він сидів на дорозі. У всіх був шок. Я дивилась за племінницею, бо вона вся була закривавлена. Ми за "швидкою" поїхали з нею в лікарню», - розповіла Марина Перхайло у залі суду.

Після показів потерпілої засідання завершили. Більше ніхто з потерпілих та свідків не прийшов. Наступне слухання відбудеться за тиждень - 14 червня. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую