ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

На Хмельниччині сільський голова привласнив бюджетні кошти

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1165
На Хмельниччині колишнього голову сільської ради засуджено за привласнення бюджетних коштів
На Хмельниччині колишнього голову сільської ради засуджено за привласнення бюджетних коштів. Фото: mykyivregion.com.ua

Чоловіка викрили правоохоронці.

У суді доведено вину колишнього голови однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району у привласненні бюджетних коштів. Як повідомляють у прокуратурі області, чоловік, зловживаючи службовим становищем, призначив сам собі преміювання.

«Встановлено, що посадовець, всупереч вимогам законодавства, без винесення на розгляд сесії сільської ради, самостійно видав рішення про власне преміювання у 2016 році. Аби приховати факт підробки рішення, він надав вказівку секретарю внести його до протоколу відповідної сесії. За результатами таких неправомірних дій сільський голова встиг привласнити з бюджету 4 тисяч гривень, а потім був викритий правоохоронцями», - зазначають у прокуратурі.

У суді доведено вину особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання особою своїм службовим становищем). Обвинуваченому призначено покарання у виді 2,5 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 2 роки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую