ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Суд покарав чоловіка, який вбив свого сина

Кримінал 1474
Якщо рішення Ярмолинецьког осуду набуде законної сили, то чоловік має провести за гратами 8 років
Якщо рішення Ярмолинецьког осуду набуде законної сили, то чоловік має провести за гратами 8 років. Фото: з архіву

Обвинувачений свою провину не визнав.

Ярмолинецький районний суд виніс вирок чоловіку, якого звинуватили в нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження власному, яке спричинило смерть, та не лише позбавив його волі на вісім років, а й зобов’язав стягнути моральної шкоди 200 тисяч гривень.

Подія мала місце ще в листопаді минулого року. Родина обвинуваченого того дня святкувала день народження онука. Коли ж гості розійшлися, син із батьком ще «посиділи» на столом. Як розповіла в суді дружина обвинуваченого, конфлікт почався приблизно о першій ночі. Її чоловік бажав продовження святкування, але вона відправила його спати, оскільки на наступний день йому потрібно було йти на роботу. Обвинувачений обурився, вийшов на двір та повернувся із дерев`яною палицею довжиною близько 50 сантиметрів. Увійшовши до приміщення, він зрушив стіл, на якому стояв посуд, перекинув його та розбив посуд. Жінка почала на нього кричати. Почувши крики та шум, їхній син, який вже ліг спати разом із малолітнім сином та дружиною, вийшов вгамувати його. Зав’язалася бійка, під час якої обвинувачений вдарив сина палицею по голові. Далі чоловіків розборонили.

Потерпілого відправили спати, але йому стало зле. Вранці родичі викликали швидку, яка доставила його до Ярмолинецької райлікарні. Там, як йдеться у вироку, який оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень, у чоловіка почалися судоми, і його перевили в хмельницьку обласну лікарню. Наступного дня після операції, потерпілий помер.

У судових засіданнях обвинувачений спочатку свою вину визнавав частково, а саме факт нанесення ним удару дерев`яною палицею в область голови під час бійки, але без мети спричинення істотних наслідків. Та згодом стверджував, що не бив свого сина.

Утім, суд визнав чоловіка винним. Йому загрожувало до 10 років позбавлення волі. Крім цього, дружина вимагала стягнути з чоловіка 500 тисяч гривень моральної шкоди за страждання, які пов’язані з втратою сина. Суд позбавив волі на вісім років, а моральну шкоду оцінив у 200 тисяч гривень.

Вирок Ярмолинецького райсуду ще не набрав законної сили. Його ще можуть оскаржити.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую