ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Серійному крадієві зі Славути призначили 8 років за ґратами

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1789
Ізяславський суд виніс вирок обвинуваченому в крадіжках та розбої
Ізяславський суд виніс вирок обвинуваченому в крадіжках та розбої. Фото: www.kray.org.ua

Суд виніс вироку обвинуваченому.

Ізяславський районний суд визнав винуватим жителя села Старий Кривин Славутського району в крадіжці, вчиненій повторно, поєднаній з проникненням у житло та в розбої. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, чоловік неодноразово судимий, в тому числі за злочини проти власності.

«За вироком, о першій ночі 7 лютого цього року в селі Старий Кривин Славутського району чоловік розбив вікно у будинку, який на той момент пустував, і викрав звідти електро- й господарських товарів на суму понад 1800 гривень. Майже через два тижні таким же чином проник у сільський будинок культури та з кабінету художнього керівника виніс його ноутбук», - зазначають у суді.

Додають, що в квітні нічний похід до чужого помешкання мав серйозніші наслідки: нетверезого обвинуваченого на місці злочину застав господар будинку, за що отримав кілька ударів в обличчя – спочатку кулаком, а потім болгаркою. Поки потерпілий лежав без свідомості, чоловік прихопив харчі і засоби гігієни та пішов.

«У судовому засіданні обвинувачений вину визнав частково: із обставинами вчинення крадіжок погодився, а от щодо розбою розповів свою історію. Пояснив, що вночі через вікно заліз до односельця, аби випити з ним горілки. Та той до гостя поставився агресивно, напав на нього, тому він мусив оборонятися, у тому числі болгаркою, яка випадково потрапила під руку», - розповідають в апеляційному суді.

Проте допитані у суді свідки й досліджені докази підтвердили версію, викладену в обвинувальному акті. Єдине, що не знайшло підтвердження, – факт ударів по ногах потерпілого. Таким чином, чоловіка остаточно засудили до 8 років ув’язнення з конфіскацією усього належного йому майна, крім житла.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую