ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

Їздив з підробленими документами на авто: у Шепетівці судитимуть водія

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1891
Житель Шепетівського району обвинувачується у використанні завідомо підробленого свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу
Житель Шепетівського району обвинувачується у використанні завідомо підробленого свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Фото: sh.km.court.gov.ua

Обвинувачений придбав автівку закордоном.

Жителя Шепетівського району обвинувачують у використанні підробленого свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Про це повідомляють у Шепетівському міськрайонному суді.

«Чоловік у листопаді 2017 року придбав автомобіль з реєстраційним номерним знаком республіки Польща та отримав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. В інтернет мережі домовився про розмитнення авто та перерахував грошові кошти в сумі 34 500 гривень. У лютому 2019 року обвинувачений отримав через відділення пошти свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та два номерних знаки, які відразу встановив на свій автомобіль та почав використовувати», - йдеться у повідомленні.

У суді додають, що обвинувачений у червні 2019 року на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС України перевірив свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та виявив, що воно видане на інший автомобіль. Після цього, розуміючи що його документ підроблений, продовжив ним користуватись. Коли ж водія зупинили інспектори поліції, то виявили підробку документу.

Наразі чоловіку інкримінують частину 4 статті 358 КК України (використання завідомо підробленого документа). Йому загрожує штраф до 8,5 тисяч гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую