ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Нацгвардієць, перебуваючи в відпустці, допоміг затримати грабіжника

Олександр НІКІТІН Кримінал 988
Нацгвардієць, перебуваючи в відпустці в Старокостянтинові, допоміг затримати підозрюваного у грабежі
Нацгвардієць, перебуваючи в відпустці в Старокостянтинові, допоміг затримати підозрюваного у грабежі. Фото: ілюстративне з radiosvoboda.org

Подія мала місце в Старокостянтинові.

Військовослужбовець Національної гвардії України, а саме частини 3053, що дислокується в Хмельницькому, допоміг у Старокостянтинові затримати чоловіка, якого підозрюють у грабежі. Про це повідомили у пресслужбі військової частини.

Старший прапорщик Віктор Загура, проводячи свою відпустку в Старокостянтинові, ввечері прогулювався вулицями міста. Та увагу подружжя привернула ситуація: літня жінка, яка переходила дорога, підслизнулася та впала. До неї підбіг молодик та, вихопивши з рук сумочку, почав тікати. «Все сталося швидко, практично за 4-5 секунд. Я зреагував на те, що відбувалося, та одразу ж побіг наздоганяти грабіжника, що мав на вигляд років 20, - слова Віктора Загури наводять у пресслужбі військової частини 3053. - Помітивши переслідування, той заскочив у двері однієї з будівель. Але я знав, що з цього будинку є інший вихід, на другому боці вулиці. Тому оббіг будівлю і «зустрів» зловмисника на виході, прямо з грабунком в руках». Нацгвардієць зупинив підозрюваного та утримував на місці до приїзду поліцейських, яких викликав. 

Тепер затриманих займаються правоохоронці. Ймовірно, що це не перший випадок такого грабежу, до якого він може бути причетним.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую