ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Засудили полончанку, яка залучила до крадіжки дитину

Кримінал 802
Вирок не набрав законної сили
Вирок не набрав законної сили. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

У суді жінка вину визнала.

У Полонному суд ухвалив вирок жінці, що втягнула в крадіжку доньку співмешканця. Як повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду, 29-річну полончанку визнали винною у крадіжці та втягненні малолітньої особи у злочинну діяльність. Суд призначив їй чотири роки ув’язнення, але звільнив від його відбування на іспитовий строк – один рік шість місяців.

Як встановив суд, минулого року в липні жінка з трьома малолітніми дітьми і своїм співмешканцем прийшла до одного з магазинів у Полонному. Вибравши зручний момент, обвинувачена взяла з полиці туалетну воду. Потім вона передала її 13-річній доньці співмешканця, за якою тимчасово доглядала, аби та непомітно винесла її з магазину. Сама, тим часом, вкрала ще одні парфуми.

«Оцінюючи обставини, що істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, з урахуванням особи винної, її позитивної характеристики, висновку органу служби пробації, наявності у неї на утриманні трьох малолітніх дітей, враховуючи те, що вона вперше притягується до кримінальної відповідальності, суд вважає за можливе виправлення обвинуваченої без ізоляції її від суспільства», – цитує пресслужба вирок судді.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Нагадаємо, Хмельницький суд арештував майно військового, якого підозрюють у хабарництві.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую