ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

Хмельницький суд арештував майно військового, якого підозрюють у хабарництві

Кримінал 1447
Під арешт потрапили земельна ділянка, два будинки та зброя
Під арешт потрапили земельна ділянка, два будинки та зброя. Фото: facebook.com/DSI.police.ukraine

Серед арештованого є бойова зброя.

«Хмельницький міськрайонний суд арештував майно, яке належить колишньому начальнику квартирно-експлуатаційного відділу полковнику Петру Хохуну. Його підозрюють у зловживанні впливом та отриманні неправомірної вигоди», — повідомляє інформаційне агентство Міноборони «АрміяINFORM».

За інформацією «АрміяINFORM», під арешт підпали земельна ділянка Бахматівцях Хмельницького району площею 1 тисяча 500 квадратних метрів, два будинки й кілька мисливських рушниць іноземного виробництва. Крім того, серед арештованого майна є бойова зброя. Зокрема, пістолет Макарова з 30-а набоями й пістолет Стєчкіна з п’ятьма магазинами.

«Петра Хохуна підозрюють у вимаганні коштів у директора ТОВ «Газпромпостач» за сприяння у проведенні успішного тендеру, а також сприяння реалізації договорів на постачання блакитного палива у 2019 і 2020 роках Хмельницькому квартирно-експлуатаційному відділу», — зазначають в інформаційному агентстві.

Крім того, військового підозрюють в отриманні 40 тисяч гривень неправомірної вигоди за вирішення питання щодо ухилення громадянина від призову на строкову службу в Збройних Силах України.

Цю інформацію підтверджує низка ухвал Хмельницького міськрайонного суду. Зокрема, в ухвалі від 27 грудня минулого року накладає арешт на земельну ділянку та два будинка, які належать обвинувачуваному, а ухвала від 4 січня арештовує зброю. Згідно з інформацією Єдиного державного реєстру судових рішень, апеляції на судові ухвали немає.

Крім того, ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 8 січня частково задовольнила клопотання слідчого щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. А саме суддя призначив тому домашній арешт.

Нагадаємо, правоохоронці 24 грудня минулого року провели низку обшуків у Петра Хохуна за місцями його проживання, роботи та в автомобілі. У їх результаті були знайдені документи, документи, які підтверджують вчинення ним інкримінованих злочинів, а також гроші отримані неправомірним шляхом.

Читайте також: Кам’янецькі правоохоронці за кілька годин знайшли викрадене авто

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую