ye-logo.v1.2

Жінка, яка залишила тіло немовляти у закинутій будівлі, оскаржувалала вирок суду

Кримінал 2466
Апеляційний суд дослідив матеріали справи, утім, вирок суду першої інстанції залишив без змін
Апеляційний суд дослідив матеріали справи, утім, вирок суду першої інстанції залишив без змін. Фото: Нацполіції області

Апеляційний суд залишив без змін вирок обвинуваченій.

У грудні 2018 року у закинутій будівлі поблизу залізничного вокзалу в райцентрі Полонне знайшли тіло немовляти. Невдовзі хмельницькі поліцейські розшукали жінку, яка залишила його там. Нею виявилась 33-річна жителька одного із сіл Шепетівського району.

Як встановив Полонський районний суд, матір двох дітей, знаючи про свою вагітність, не звернулася за медичною допомогою і на початку грудня 2018 року в квартирі в Києві народила здорову доношену дівчинку. Вважаючи дитину мертвою, жінка не намагалася врятувати їй життя сама та не звернулася за фаховою допомогою. Натомість вона замотала тіло в рушники і поклала в пакет, а згодом залишила його серед сміття у закинутій будівлі поряд із залізничним вокзалом Полонного.

У травні минулого року Полонський районний суд призначив жінці три роки позбавлення волі. Тоді ж, у залі суду, її взяли під варту.

Однак, на думку обвинуваченої та її захисника, таке покарання надто суворе. Тому обоє оскаржили вирок місцевого суду. Про це повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

«В апеляційному просили його змінити в частині призначення покарання, застосувавши статтю 75 Кримінального кодексу України – звільнення від відбування покарання з випробуванням. Прокурор наполягала на законності вердикту першої інстанції», - йдеться у повідомленні.

Хмельницький апеляційний суд задовольнив клопотання захисту – дослідив матеріали справи, що характеризують жінку виключно позитивно, утім, вирок суду першої інстанції залишив без змін.

Повний текст ухвали, де викладена мотивація такого рішення, буде проголошено 27 січня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую