ye-logo.v1.2

Суд призначив покарання жінці, яка залишила тіло новонародженої дитини в закинутій будівлі

Кримінал 3781
Жінці, яка покинула новонароджене немовля, призначили покарання
Жінці, яка покинула новонароджене немовля, призначили покарання. Фото: hm.npu.gov.ua

Обвинувачена свою вину визнала.

Полонський районний суд виніс вирок жінці, яка залишила тіло новонародженої дитини в закинутій будівлі. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«Як встановив суд, матір двох дітей достеменно знала про свою вагітність, однак, приховувала це від інших. Коли настав час пологів, не звернулася за кваліфікованою медичною допомогою і на початку грудня 2018 року сама народила здорову доношену дівчинку. Вважаючи дитину мертвою, не намагалася врятувати їй життя, замотала тіло в рушники й поклала в пакет. Згодом лишила його серед сміття у закинутій будівлі поряд із залізничним вокзалом Полонного», - зазначають в апеляційному суді.

Додають, що у засіданні жінка свою вину визнала. Пояснила, що народила дитину в київській квартирі, яку винаймала. Будучи переконана, що дитина мертва, бо не закричала, замотала її тіло і поклала на балконі, щоб потім поховати. А 2 грудня 2018 року привезла його у Полонне і лишила на привокзальній площі. Просила суд не позбавляти волі, щоб мати можливість виховувати її двох неповнолітніх дітей.

Дослідивши матеріали справи й оцінивши докази, суд прийшов до висновку, що вина обвинуваченої повністю доведена. Зокрема, за висновками судових експертів, дитина могла народитися живою та померла одразу або протягом не більше 30 хвилин після народження, могла не закричати, але зробила перший вдих.

«Суд також вважає, що поведінка обвинуваченої як до народження дитини так і після народження направлена на те, щоб позбутись цієї дитини, оскільки вона приховувала свою вагітність і навіть після вчинення злочину не повідомила про народжену нею дитину. Реалізувала свій умисел обвинувачена, вибравши спосіб саме залишення новонародженої дитини у небезпечному для життя стані», - розповіли в апеляційному суді.

Жінці призначили три роки позбавлення волі, її взяли під варту сьогодні, 11 травня, в залі суду. Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую