ye-logo.v1.2

Полонський суд: Зламав ніс школяру – маєш сплатити штраф

Кримінал 1782
Вироком суду юнак має сплатити штраф та майнову з моральною шкодами
Вироком суду юнак має сплатити штраф та майнову з моральною шкодами. Фото: ілюстративне REUTERS / Gleb Garanich

У Полонному перед судом постав студент ліцею.

Полонський районний суд визнав винним 17-річного студента ліцею у нанесенні тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, школяреві. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Як встановив суд, 22 березня 2019 року ліцеїст на дискотеці в Полонській школі посперечався зі школярем і під час конфлікту двічі вдарив його кулаком в обличчя. Підліток з переламаними кістками носа і струсом мозку опинився в лікарні.

«В ході судового розгляду доведено, що неповнолітній заподіяв для малолітнього легкі тілесні ушкодження, які спричинили короткочасний розлад здоров'я, внаслідок чого потерпілий звертався за медичною допомогою, проходив лікування, на що витрачено кошти в сумі 1305 гривень, що визнається обвинуваченим. Також малолітній внаслідок завданих для нього обвинуваченим тілесних ушкоджень зазнав фізичний біль та страждання, а тому для нього заподіяна моральна шкода, право на відшкодування якої передбачене ст.23 ч.1 ст.1167 ЦК України», – констатує суд.

Вироком суду, який може бути оскаржений до апеляційного суду, студентам оштрафували на 850 гривень. Крім цього, обвинувачений та його законний представник – батько, повинні відшкодувати потерпілому 1305 гривень майнової і 9 тисяч гривень моральної шкоди.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую