ye-logo.v1.2

Робітник звіроферми обікрав підприємство

Кримінал 999
Суд затвердив угоду про примирення між агротовариством і робітником, що крав там шифер
Суд затвердив угоду про примирення між агротовариством і робітником, що крав там шифер. Фото: pixabay.com

Чоловік вкрав шифер із навісу.

Білогірський райсуд виніс вирок робітнику звіроферми у Білогірському районі. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, чоловіку інкримінували крадіжку шиферу з підприємства.

«Як встановив суд, в жовтні минулого року 53-річний робітник звіроферми, що розташована на території майнового комплексу молочнотоварної ферми села Квітневе Білогірського району, вкрав із навісу 26 листів бувшого у використанні шиферу, завдавши підприємству 1300 гривень майнової шкоди», - зазначають у суді.

Обвинувачений і потерпілий уклали угоду про примирення, в якій дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій робітника (як крадіжка і крадіжка, вчинена повторно).

«Враховуючи, зокрема, що обвинувачений вчинив злочин середньої тяжкості, цілком розуміє права, наслідки укладення і затвердження угоди, вид і міру покарання, з якими погоджується, те, що укладення угоди є добровільним, жодна зі сторін проти не заперечує, суд прийшов до висновку про доцільність затвердження угоди про примирення», - додають в Хмельницькому апеляційному суді.

Чоловіку призначили покарання – 1700 гривень штрафу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую