ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Cуд відправив за грати чоловіка, який намагався вкрасти автомагнітолу

Кримінал 590
Найближчі три роки мешканець Чемеровеччини може провести в тюрмі
Найближчі три роки мешканець Чемеровеччини може провести в тюрмі. Фото: pixabay.com

Чоловік своєї провини не визнав.

Чемеровецький районний суд розглянув справу, якою місцевому мешканцю інкримінованували незакінчений замаху на крадіжку, вчинену повторно.

Подія мала місце ще в квітні 2018 року в в селі Жердя Чемеровецького району. «32-річний чоловік заліз до салону припаркованого біля будинку авта і намагався викрасти магнітолу. Та щойно зняв з неї передню панель, як прийшов власник, тож довести справу до кінця йому не вдалося», - повідомил ив пресслужбі Хмельницького апеляційного суду. 

Обвинувачений свою провину не визнав. Розповів свою версію: мовляв, просто помилився, бо думав, що сів у автомобіль знайомих, щоб там їх зачекати. Але невдовзі прийшов потерпілий і зачинив його в салоні до приїзду поліції.

Суд визнав його винним. «На підставі ст.70 ч.4 КК України призначене покарання поглинути покаранням, визначеним ухвалою Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 17 січня 2020 року і остаточно призначити покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі», – йдеться у вироку, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте також: За бійку на дискотеці у Шепетівці судили молодика

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую