ye-logo.v1.2

За бійку на дискотеці у Шепетівці судили молодика

Кримінал 685
Інциндент стався у Шепетівці біля диско-бару
Інциндент стався у Шепетівці біля диско-бару. Фото: pixabay.com

Окрім обмеження волі, він має сплатити штраф.

На Хмельниччині 20-річного юнака засудили за бійку на дискотеці. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«У ніч на 31 липня минулого року біля диско-бару в Шепетівці юнак поцікавився у тамтешнього відвідувача, котрий вийшов на сходи, чи немає він, бува, закурити. У відповідь нетверезий чоловік нагрубив хлопцю. На його захист став 20-річний друг: спочатку була розмова з чоловіком на підвищених тонах, а потім обвинувачений вдарив його кулаком в обличчя – той впав головою об асфальт», - зазначають у суді.

Суд, проаналізувавши докази, показання обвинуваченого, свідків, роз’яснення висновкій експертів, прийшов до переконання, що тяжке тілесне ушкодження у потерпілого виникло внаслідок того, що він упав і вдарився головою об асфальт. Тому кваліфікували дії чоловіка за статтею 128 Кримінального кодексу України – необережне тяжке тілесне ушкодження.

«Разом з тим, незважаючи на вчинення злочину з необережності, суд при визначенні міри покарання враховує наслідки, що фактично настали для потерпілого в результаті спричинення йому тяжкого тілесного ушкодження, думку про необхідність суворого покарання обвинуваченого, відсутність з боку останнього реальних дій, спрямованих на відвернення чи зменшення шкідливих наслідків злочину, зокрема невідшкодування потерпілому навіть частково витрат на лікування», - зауважує суд.

Відтак Шепетівський міськрайонний суд молодика визнав та призначив йому покарання у виді обмеження волі на 1 рік 6 місяців. Та стягнув на користь потерпілого 14 885 гривень майнової шкоди, 70 тисяч гривень моральної шкоди та 5 тисяч гривень витрат на правову допомогу.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую