ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

Нацгвардійці виявили наркотики в двох хмельничан

Кримінал 832
Нацгварідйці, патрулюючи вулиці Хмельницького, у двох чоловіків виявили наркотики
Нацгварідйці, патрулюючи вулиці Хмельницького, у двох чоловіків виявили наркотики. Фото: ілюстративне пресслужби військової частини 3053

Сталося це під час патрулювання вулицями Хмельницького.

Вчора, 14 травня, хмельницькі нацгвардійці виявили наркотики в двох перехожих. Про це повідомили в пресслужбі військової частини 3053, що дислокується в Хмельницькому.

«Несучи службу з охорони громадського порядку на вулиці Трудовій, увагу гвардійського патруля та працівників поліції привернув увагу чоловік. Він, побачивши патрульних, почав нервувати та різко змінив напрямок руху, - повідомили в військовій частині 3053. - Під час спілкування громадянин, який є місцевим мешканцем 1995 року народження, намагання сховати щось в рукав куртки. Чоловіку було запропоновано пройти поверхневий огляд, на що той дав згоду. Під час огляду в правому рукаві куртки громадянина було виявлено паперовий згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, зовні схожу на канабіс».

За хвилин 40 після цього на тій же Трудовій патруль Нацгвардії спільно з працівниками поліції помітили хлопця, який різко змінивши напрямок руху, побіг у протилежну сторону. Коли ж його наздогнали, він не зміг пояснити, чому раптово змінив напрямок свого руху. «На прохання пред'явити документ, що посвідчує особу, чоловік відмовився, давши при цьому згоду на поверхневу перевірку після висловленого ним обурення. В результаті поверхневої перевірки у громадянина було виявлено паперовий пакунок з зеленою речовиною в подрібненому вигляді. Ще два таких пакети в поліетиленовій упаковці було виявлено в рюкзаку. Загальна маса вилучених вчора заборонених засобів становила 100 грамів. В обох випадках на місце події було негайно викликано слідчо-оперативно групу для подальшого ведення слідчих дій згідно чинного законодавства України», - заявили в пресслужбі військової частини 3053.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую