ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

У Хмельницькому суд заборонив чоловіку наближатись до ексдружини та дитини

Кримінал 719
Місцевий суд обґрунтовано заборонив чоловіку наближатися до ексдружини на 500 м і переслідувати її
Місцевий суд обґрунтовано заборонив чоловіку наближатися до ексдружини на 500 м і переслідувати її. Фото: pixabay.com

Рішення суду чоловік оскаржував.

Хмельницький міськрайонний заборонив чоловіку наближатися до ексдружини на 500 метрів і переслідувати її. Однак це рішення чоловік намагався скасувати через Хмельницький апеляційний суд.

«У січні цього року жінка звернулася до суду із заявою та просила видати обмежувальний припис колишньому чоловіку, бо той вчинив щодо неї домашнє насильство. Поліцейські за фактом склали протокол про адміністративне правопорушення і видали терміновий заборонний припис на 10 днів, але він його заходів не дотримувався: продовжував дзвонити, приходити до квартири, стукати в двері, погрожувати, чинити психологічне насильство. Відтак місцевий суд видав йому обмежувальний припис строком на три місяці», - йдеться у повідомленні пресслужби суду.

Рішення Хмельницького міськрайонного суду чоловік оскаржив: просив його скасувати та ухвалити нове судове рішення, яким відмовити в задоволенні заяви. На думку апелянта, суд не врахував, що між ним і жінкою є спір щодо його участі як батька у вихованні спільного малолітнього сина, каже, колишня дружня не дає їм спілкуватися, чим провокує порушувати припис і наближатися до неї та місця її перебування.

«Суд під час вирішення заяви надав оцінку всім обставинам та доказам у справі, та належно оцінив ризики продовження у майбутньому домашнього насильства щодо заявниці, а відтак обґрунтовано встановив наявність підстав для видачі обмежувального припису», – зазначила колегія апеляційного суду.

Хмельницький апеляційний суд залишив без змін рішення Хмельницького міськрайонного суду, згідно з яким апелянту видано обмежувальний припис строком на три місяці. Колишньому чоловіку суд заборонив наближатися на відстань ближче 500 метрів до місця проживання ексдружини, а також до місця навчання її сина, і особисто та/або через третіх осіб розшукувати її, якщо вона за власним бажанням перебуває у місці, невідомому кривднику, переслідувати її.

Читайте також: У Теофіполі жінку ножем поранили в груди та живіт

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую