ye-logo.v1.2

Cуд покарав хмельничанина, який виготовляв горілку в гаражі

Кримінал 1427
Чоловіка, який в гаражі виготовляв горілку, позбавили волі, але з іспитовим терміном
Чоловіка, який в гаражі виготовляв горілку, позбавили волі, але з іспитовим терміном. Фото: з архіву ДФС у Хмельницькій області

Рецептуру виготовлення чоловік «підгледів» в Інтернеті.

Наприкінці лютого цього року в Хмельницькому викрили підпільний цех з виготовлення алкогольного фальсифікату. В гаражі, як повідомляли тоді в Державній фіскальній службі області, вилучили понад 300 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також засоби для незаконного розливу фальсифікату. І ось підозрюваний в організації такого незаконного бізнесу постав перед судом.

Як встановило слідство, в жовтні 2019 року чоловік в Інернеті «вивчив» технологію виготовлення спиртного, яка полягала в розведені спирту із водою та можливістю добавлення до розчину різних компонентів для поліпшення смакових властивостей продукту. Згодом підшукав гараж, де виготовляв та зберігав таку продукцію. Купив і шланги, спиртометри, ПЕТ- каністри та бочки різної ємності, завдяки яким і виготовляв спиртне. Наприкінці жовтня в невстановлених слідством осіб на одному з ринків Хмельницького придбав понад 55 дм3 спирту етилового, без відповідних документів, які б свідчили про його якість та походження.

Горілка в ПЕТ-пляшках та картонних коробках типу «Веg-in-box» продавалася в місті. Всього, за даними слідства, з грудня по лютий чоловік виготовив алкогольних напоїв на суму понад 45 тисяч гривень.

Обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості з прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Хмельницької області. А відтак Хмельницький міськрайонний суд своїм вироком, який опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень, затвердив її. Покарання - позбавлення волі на три роки з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення. Але з іспитовим терміном на рік. Якщо протягом іспитового строку він вчинить новий злочин, тоді доведеться провести за гратами щонайменше три роки.

Цей вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Хмельницької області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую