ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Колишнього працівника банку підозрюють в оборудках на пів мільйона гривень

Кримінал 1599
Вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування, зазначають у прокуратурі
Вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування, зазначають у прокуратурі. Фото: ілюстративне pixabay.com

Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Встановлено, що у 2007 році сім’я хмельничан отримала у банку споживчий кредит у розмірі 126 тисяч доларів США. Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, для забезпечення виконання зобов’язань вони передали в іпотеку власну квартиру в обласному центрі площею 95 квадратних метри.

«У зв’язку із неповерненням кредиту квартира заставною вартістю понад 500 тисяч гривень підлягала стягненню на користь банку, проте у 2010 році була відчужена власниками на користь третіх осіб», - повідомляють у прокуратурі.

Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов'язанням.

«Виявилось, що вказане стало можливим за сприяння начальника відділення банку, який надав нотаріусу завідомо неправдивий лист про зняття заборони відчуження майна. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки», - йдеться у повідомленні.

У ході досудового розслідування вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень – зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.

До теми: У Хмельницькому на хабарі у 5 тисяч доларів затримали податківця.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую