ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Ізяславі колишнього очільника будинку культури покарали за службову недбалість

Кримінал 3890
Колишній посадовець визнав провину й уклав угоду з прокуратурою
Колишній посадовець визнав провину й уклав угоду з прокуратурою. Фото: ілюстративне pixabay.com

Не перевіривши обсяг виконаних ремонтних робіт, посадовець завдав державі збитків.

Нещодавно Ізяславський районний суд виніс вирок колишньому виконувачу обов’язків директора районного будинку культури. Чоловіка звинуватили у службовій недбалості, адже він після завершення капітального ремонту закладу культури не перевірив, чи підрядник виконав умови укладеного договору. Про це свідчить вирок суду від 29 липня цього року.

Згідно з його текстом, обвинуваченого призначили виконувачем обов’язків директора Ізяславського районного будинку культури у грудні 2014 року. Впродовж листопада 2016 року він підписав з підрядником три угоди, які стосуються капітального ремонту закладу культури. Зокрема, відновлення аварійного карниза, заміни вікон, ремонту зовнішнього фасаду та проведення внутрішніх робіт. Загальна вартість запланованих робіт становила 2 мільйони 91 тисячу 571 гривню.

Однак підрядник не виконав або виконав частково свої зобов’язання, але вніс в акти виконаних робіт неправдиву інформацію. Натомість обвинувачений не порівняв фактичний обсяг проведеного ремонту з технічною документацією. Через свою службову недбалість він дозволив перерахувати підряднику зайві 232 тисячі 811 гривню за роботи, які насправді не були виконані. Таким чином він завдав державі збитків.

Колишній очільник районного будинку культури визнав свою провину та уклав з прокуратурою угоду, в які він погоджується з призначеним йому покаранням.

Отож, Ізяславський районний суд призначив експосадовцю два роки позбавлення волі. Проте звільнив його від цього покарання, встановивши йому випробувальний термін на один рік. Крім того, суд позбавив чоловіка права впродовж року обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, та призначив йому 4 тисячі 250 гривень штрафу. Також колишній очільник має сплатити державі понад 5 тисяч гривень витрат на проведення експертиз.

Наразі вирок не набув остаточної законної сили. Впродовж 30 днів його можна оскаржити в апеляційному суді.

Нагадаємо, у травні цього року поліція Хмельницької області повідомила про розкриття схеми розкрадання коштів, виділених на капітальний ремонт Ізяславського районного будинку культури. Тоді правоохоронці оголосили про підозру директорці товариства з обмеженою відповідальністю за вчинення цього злочину. А минулого місяця пресслужба прокуратури Хмельницької області зазначила, що колишнього директора будинку культури теж судитимуть, але за службову недбалість.

Читайте також: Затримання чоловіків у центрі Хмельницького: що кажуть у поліції

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую