ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Торговець канабісом отримав реальне покарання

Кримінал 504
За торгівлі канабісом передбачена криімінальна відповідальність
За торгівлі канабісом передбачена криімінальна відповідальність. Фото: з архіву

Обвинувачений визнав свою провину.

Кам’янець-Подільський міськрайониу суд виніс вирок мешканцю Дунаєвець, якого звинуватили в розповсюдженні наркотиків. Чоловіка затримали ще в вересні минулого року. І ось нині його справу розглянули в суді.

«Тоді чоловіка затримали під час збуту ним чергової дози наркотиків. Загалом працівники поліції зафіксували декілька фактів продажу затриманим канабісу», - розповіли в сектору комунікацій обласного управління Нацполіції. - Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка правоохоронці виявили та вилучили згортки з канабісом, зерна коноплі та пристрій для вживання наркотиків».

У липні цього року, як йдеться в вироку суду, який опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень, між прокурором Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури та обвинуваченим була укладена угоду про визнання винуватості. Нею передбачено, що торговця канабісом позбавляють волі строком на три роки з конфіскацією усього майна, крім житла.

Суд, вивчивши матеріали кримінального провадження, вирішив, що укладена угода про визнання винуватості відповідає вимогам законодавства. А тому і затвердив його. 

Читайте також: У жителя Старосинявського району вилучили канабіс і боєприпаси

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую