ye-logo.v1.2

Шепетівчанина вчотирнадцяте судили за крадіжку

Кримінал 874
Обвинувачений повністю визнав свою вину
Обвинувачений повністю визнав свою вину. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

Суд призначив йому покарання – шість місяців арешту.

Шепетівський міськрайонний судив 60-річного місцевого жителя. Чоловіку інкримінували кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена повторно. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Як встановив суд, увечері 7 жовтня минулого року в Шепетівці раніше судимий 60-річний місцевий житель, помітивши велосипед, що стояв біля магазину без нагляду, сів на нього і поїхав додому. Наступного дня продав його за сто гривень, завдавши збитків власниці у тисячу гривень.

«У суді потерпіла розповіла, що велосипед у неї вкрали, поки вона ходила в магазин. Крадія «вирахувала» сама і навіть пішла до нього додому просити, аби той повернув вкрадене, але чоловік відмовився. Тому за допомогою звернулася у поліцію. Претензій до підсудного не має, бо велосипед їй повернули неушкодженим, просила його суворо не карати», - повідомляють у пресслужбі суду.

У судовому засіданні обвинувачений вибачився перед жінкою, повністю визнавши свою вину. Однак, підсудний вчинив новий умисний злочин, маючи непогашену та не зняту в установленому законом порядку судимість за умисний злочин. А це вказує на те, що він не став на шлях виправлення та на його суспільну небезпечність, суд призначив йому покарання – 6 місяців арешту.

Вирок суду ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Судили шепетівчанина, який вирощував коноплю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую