ye-logo.v1.2

Керівниці поштового відділення на Полонщині присудили сплатити матеріальну шкоду

Кримінал 1834
Начальниця відділення пошти, яка допустила нестачу товарів, відшкодовуватиме завдану шкоду
Начальниця відділення пошти, яка допустила нестачу товарів, відшкодовуватиме завдану шкоду. Фото: pixabay.com

Жінка допустила нестачу товарів.

Полонський райсуд призначив сплатити понад 30 тисяч матеріальної шкоди  колишній начальниці поштового відділення. Вирок суду першої інстанції жінка намагались оскаржити в Хмельницькому апеляційному суді.

«До Полонського районного суду із позовом звернулося АТ «Укрпошта», пояснивши, що з 15 грудня 2017 року відповідачка обіймала посаду начальника відділення поштового зв`язку Котелянка Полонського району та за сумісництвом – листоноші. У день переведення на ці посади між нею та Хмельницькою дирекцією «Укрпошта» було укладено договори про повну індивідуальну матеріальну відповідальність. 17 квітня 2018 року під час непланової перевірки, а також при передачі відділення зв`язку було виявлено нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму 43 157 гривень», - зазначають у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Додають, що 13 550 гривень працівниця відшкодувала добровільно, а решту – відмовилася. Тому товариство просило суд стягнути з неї завдану матеріальну шкоду в розмірі 31 854 гривень.

Полонський районний суд цей позов задовольнив частково: стягнув з відповідачки на користь «Укрпошти» матеріальну шкоду в розмірі 29 607 гривень, в іншій частині позову відмовив.

«Рішення місцевого суду відповідачка оскаржила до апеляційної інстанції. Серед іншого, вона вказала, що не погоджувалась з результатами перевірки та акту не підписувала. Однак колегія суддів апеляційного суду зазначає, що доводи апеляційної скарги спростовуються, зокрема, актами перевірки, інвентаризації, службового розслідування, показаннями свідків. Натомість висновки місцевого суду узгоджуються з матеріалами справи»,- йдеться у повідомленні.

Таким чином Хмельницький апеляційний суд залишив рішення Полонського райсуду без змін. Жінці доведеться сплатити матеріальну шкоду.

Читайте також: «Рятували» родичів, займалися онлайн-шопінгом: жителі області вчергове стали жертвами шахраїв

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую