ye-logo.v1.2

На Білогірщині молокозавод звинувачують у забрудненні річки: відкрито кримінальне провадження

Кримінал 650
В екоінспекції зазначають, що молокозавод у Білогір\'ї забруднює довкілля
В екоінспекції зазначають, що молокозавод у Білогір'ї забруднює довкілля. Фото: Екоінспекції області

Виявлено забруднення річки Горинь стічними водами підприємства.

Упродовж липня-вересня минулого року жителі сіл Українка, Тростянка та Білогір’я зверталися до обласної екоінспекції із скаргами про те, що місцевий молокозавод забруднює довкілля. Як зазначають у пресслужбі відомства, інспекція неодноразово намагалась зайти на підприємство з позаплановою перевіркою, проте її не було допущено керівником підприємства.

«За невиконання законних вимог посадових осіб Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, директор ТОВ «ТД «Білогір’я молокопродукт» тричі притягувався до адміністративної відповідальності за статтею 188-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Водночас державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища в грудні минулого року провели обстеження території Білогірської селищної ради від полів фільтрації ТОВ «ТД «Білогір’я молокопродукт» до скиду стічних вод у річку Горинь.

«У результаті обстеження було виявлено забруднення річки Горинь стічними водами підприємства, що в свою чергу створює негативний вплив на водний об’єкт та небезпеку для довкілля, - пояснюють в екоінспекції. - Зважаючи на ситуацію що склалась, та з метою вжиття термінових заходів в частині припинення порушення природоохоронного законодавства та нанесення шкоди довкіллю регіону, Інспекція негайно звернулась до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області про порушення правил охорони вод».

За результатами розгляду звернення, 21 грудня 2020 року Білогірським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 242 Кримінального кодексу України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую