ye-logo.v1.2

Насильство в сім’ї: яка ситуація на Хмельниччині

Кримінал 831
Фото: Нацполіції області

За рік відкрито понад чотири десятки кримінальних проваджень, пов’язаних із домашнім насильством.

Протягом минулого року на Хмельниччині поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності більше трьох тисяч осіб за вчинення домашнього насильства. А ще було відкрито 41 кримінальне провадження за фактами систематичного вчинення домашнього насильства. Про це повідомляють у Секторі комунікації Нацполіції області.

«За минулий 2020 рік правоохоронці притягнули до відповідальності 3238 порушників за статтею 173-2 (Вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми) Кодексу України про адміністративні правопорушення, - йдеться у повідомленні. - У відділках поліції області на облік додатково поставили 2 212 осіб, які схильні до скоєння правопорушень та злочинів в домашньому середовищі».

Як пояснюють у поліції? цифри, пов’язані із фактами домашнього насильства, ростуть, але це не означає, що таких правопорушень стає більше. Просто вони виходять з тіні. Правоохоронці ж закликають: якщо у вас вдома є такі проблеми, ви можете звернутися за допомогою за телефоном «102».

До теми: За пошкодження пам’ятника Бандері у Львові затримали хлопців з Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую